Evenementen zoekt vrijwilligers!

Beste Jumteamleden! 

Heb jij organisatorisch talent en wil jij lockeruren verdienen? Voor alle bovenstaande evenementen, behalve de kitefoil cup, zoeken we per evenement een hoofdorganisator.

Dit houdt in dat jij de trekker bent van het evenement. Je begint minimaal 2 maanden voor het evenement plaats heeft met de voorbereidingen, zoals het:

• opstellen van een dagplanning;
• contacteren van eventuele externe partijen (bijvoorbeeld watersportmerken, muziek, etc.);
• afstemmen met andere commissies (bijvoorbeeld kantine);
• afstemmen met vrijwillige helpers;
• promoten van het evenement;
• regelen van benodigde materialen (bijvoorbeeld springkussen, etc.), etc.

Per evenement is er een budget beschikbaar. Ook zullen we je alle informatie van voorgaande edities geven. 

Wil jij wel een strandevenement organiseren, maar heb jij een heel ander idee dan een van bovenstaande evenementen, dan kan dat ook!

Denk aan watersportwedstrijden, een vrijwilligersdag, de downwinderbus, of jouw eigen idee. Wij maken een budget vrij en jij organiseert het tegen lockeruren.

Interesse? Meld je aan via evenementen[at]jumpteam[dot]nl.

X